PRONÁJEM BYTU PRAHA 7- UL. OSADNÍ/ leden 2017 / Inka Kučerová

Skvělý osobní přístup, vstřícnost, ochota, jasné rychlé informace. Jsme velmi rádi, že jsme při hledání bytu pro naší rodinu narazili právě na paní Rozhonovou. Jednoznačně doporučuji. Inka Kučerová

KOUPĚ BYTU PRAHA 9, UL. TUPOLEVOVA / leden 2017 / Kamil Horník – HOKATRANS

Se zajištěním koupě mého bytu v Praze 9 jsem byl velice spokojen, přístup paní Rozhonové byl vždy maximálně vstřícný, osobní a profesionální. Paní Rozhonovou bych rozhodně doporučil všem svým známým a jejích služeb rád využiji i v budoucnu.

PRONÁJEM GARÁŽE PRAHA 7 – UL. VARHULÍKOVÉ / červen 2016 / Carl Marvin a Monika Moravčíková

Monika Rozhonová je světlou výjimkou ve světě realitních makléřů. Pronajala mému příteli a mě garáž v Holešovicích, jednání bylo rychlé a její přístup vstřícný. Potřebovali jsme garáž začít užívat v nestandardně krátkém čase, pro paní Rozhonovou to nebyl problém a maximálně urychlila jednání s majitelem, k podpisu smlouvy došlo v řádu dní od prvního kontaktu. Je ochotná pracovat večer i o víkendech, termíny dodržuje a komunikace pokud vázla, tak na naší straně. Navíc je lidsky příjemná a byla vždycky radost s ní jednat.

PRONÁJEM NEBYTOVÉHO PROSTORU PRAHA 4 – UL. BRANICKÁ / květen 2016 / Petr Vodička

Chtěl bych touto cestou poděkovat naší realitní makléřce Monice Rozhonové za upřímnou a účinnou snahu po co nejlepším a nejrychlejším zprostředkování nájemního vztahu. Paní Monika Rozhonová je profesionál na svém místě s vysokým stupněm empatie pro potřeby klienta. Do vztahu se zákazníkem vkládá přirozený a lidský rozměr, což je velmi příjemné. Pro veškeré realitní služby paní Moniku Rozhonovou vřele doporučujeme. Petr Vodička Nippon CEC s.r.o.

PRONÁJEM BYTU PRAHA 7 – UL. OSADNÍ/ prosinec 2015 / Monika Zbrojová

Tímto chci velice poděkovat paní Moničce Rozhonové za její profesionální přístup, který jsem kdy u makléře zažila. Už od prvního pohledu mi byla velice sympatická, přátelská a hlavně upřímná. Dokázala tento byt nabídnout tak, že bych tam dokázala dokonce bydlet i s ní samotnou :). Všechno proběhlo v naprostém pořádku a bude mi potěšením paní Moničku Rozhonovou doporučovat, kde jen bude možné. Velice oceňuji její kvalitu jednání a přátelský přístup. Je na ní poznat, že jí tato práce baví a naplňuje. Takže ji vřele doporučuji ke spolupráci.

KOUPĚ BYTU PRAHA 7 – UL. U STARÉ PLYNÁRNY / prosinec 2015 / Tereza Raich

Přestože akce spojená s nákupem bytu v ulici U Staré Plynárny trval zhruba 8 měsíců (ne vinou realitní kanceláře), byl obchod díky paní makléřce Monice Rozhonové nakonec velmi příjemný. O každém problému který se týkal např. prodlužování rezervační lhůty, jsme byli včas informováni a i o způsobech jejich řešení a přibližné době vyřešení. Po finálním předání bytu nám ještě Monika zajistila hladký převod plynu a elektriky, čímž nám ušetřila spoustu času i peněz. Paní Rozhonová je milá, lidská a vysoce profesionální. Vřele doporučuji všem, kteří uvažují o koupi nebo prodeji bytu a moc paní Rozhonové tímto děkuji za spoustu práce, kterou pro nás odvedla.

Mohu Vám pomoci?