V lednu 2014 jsem začala pracovat pro realitní kancelář s obchodním označením CENTURY 21 Plus na Praze 7, kde jsem byla spokojena s vedením kanceláře a stylem práce. Absolvovala jsem školení „Start & orientation“ a následné „Create 21“ s písemnou zkouškou. V září přešla kancelář pod novou obchodní značku RE/MAX a proběhla další certifikace „Makléř 1. stupně“ a následně „Makléř 2. stupně“. Tedy v souhrnu s certifikátem „Obchodník s nemovitostmi“ z roku 2005, který je platný pro celou ČR, jsem v roce 2014 dosáhla pěti certifikací.

Od března roku 2015, kdy mě oslovil majitel lokální RK, jsem začala pracovat pro tuto menší kancelář s tím, že propojím jejich dlouhodobější působní na Praze 7 se svým zaměřením na lokalitu Prahy 7, kde jsem se narodila a žiji celý svůj dosavadní život. Po zkušenostech z dvou velkých světových realitních značek, lokální RK a bilanci uplynulých let jsem dospěla k tomu, že budu tuto profesi vykonávat sama za sebe podle svých představ a budovat svou expertní značku MONIKA ROZHONOVÁ.

Zaměřuji se na obchodní případy pro své přátele, známé, na doporučení. Tento způsob získávání věrných klientů a nemovitostí do portfolia se mi během posledních tří let praxe nejvíce osvědčil.

Nyní mi vyhovuje absolutní svoboda v této profesi a že mám opravdu vše ve své režii. Ať už se jedná o výběr spolupracujících subjektů jako jsou právníci, fotograf, hypoteční poradci a nebo jde o marketing, organizační záležitosti atd. Profese realitní makléřky mě opravdu baví a umožňuje mi určitý rozlet a seberealizaci.

Děkuji všem stálým a věrným klientům a těším se na další nové, kteří moje realitní služby rádi využijí.